“Na kapi budallallëku”, Rudina Magjistari bënë gafën e radhës ‘humb kontrollin’ në emision
  Showbiz
  14 hours më parë

  “Na kapi budallallëku”, Rudina Magjistari bënë gafën e radhës ‘humb kontrollin’ në emision

  Pasditen e sotme i ftuar në emisionin “Rudina”  ishte Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani. Moderatorja e emisionit…
  Britney Spears shfaqet për herë të parë pas shtrimit në spital
  Showbiz
  14 hours më parë

  Britney Spears shfaqet për herë të parë pas shtrimit në spital

  Kohët e fundit Britney Spears ka kaluar një periudhë shumë të vështirë, për shkak të problemeve me shëndetin mendor. Për…
  Miliona dollarë për jetëgjatësinë e baterive
  Teknologji
  14 hours më parë

  Miliona dollarë për jetëgjatësinë e baterive

  Prodhuesi i materialeve për bateri, komapania Sila Nanotechnologies ka siguruar një fond prej 170 milionë dollarë, si shtesë e përpjekjeve…
  Rasti i rrallë në botë, binjaket lindin me një diferencëprej 97 ditësh, mjekët: Është një mrekulli
  Kuriozitete
  14 hours më parë

  Rasti i rrallë në botë, binjaket lindin me një diferencëprej 97 ditësh, mjekët: Është një mrekulli

  Një rast i rrallë lindjeje ka ndodhur në ”Holweide Hospital” Cologne, Gjermani, me dy vajza binjake që kanë lindur me…
  Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Prishtin
  Lajme
  14 hours më parë

  Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Prishtin

  Hasan Krasniqi, banor i lagjes Dardania, dyshohet se vrau sot në banesë gruan dhe nusen e djalit e tij, e…
  A ishte mbretëresha Nefertiti aliene?!
  Kuriozitete
  15 hours më parë

  A ishte mbretëresha Nefertiti aliene?!

  Neferneferuaten Nefertiti ishte një mbretëreshë egjiptiane dhe bashkëshortja e mbretit Akhenaten, një faraon egjiptian. Nefertiti dhe burri i saj u…
  Detaje të reja nga grabitja në Rinas
  Lajme
  15 hours më parë

  Detaje të reja nga grabitja në Rinas

  Tre të rinj nga Elbasani dhe një tjetër nga Kruja, që të gjithë me lidhje të forta me të arrestuar…
  Quhet ‘Spaghetti’ dhe është një nga kryqëzimet më të ngatërruara në botë
  Kuriozitete
  15 hours më parë

  Quhet ‘Spaghetti’ dhe është një nga kryqëzimet më të ngatërruara në botë

  Një kryqëzim i quajtur, ‘Spaghetti’, është një ndër kryqëzimet më të veçanta të botës, së bashku me disa rrugë hyrëse,…
  Kakavijë, një 45-vjeçare ndalohet për ar.mëmbajtje pa leje
  Lajme
  15 hours më parë

  Kakavijë, një 45-vjeçare ndalohet për ar.mëmbajtje pa leje

  Policia Kufitare e Kakavijës ka vënë në pranga një grua, nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Policia bën me dije…
  Si të argëtoheni duke punuar e të fitoni shuma marramendëse
  Kuriozitete
  3 days më parë

  Si të argëtoheni duke punuar e të fitoni shuma marramendëse

  Jo të gjitha punët janë të mërzitshme… Ka një numër të lartë të punëve argëtuese dhe unike për të mbështetur…
   Rasti i rrallë në botë, binjaket lindin me një diferencëprej 97 ditësh, mjekët: Është një mrekulli
   Kuriozitete
   14 hours më parë

   Rasti i rrallë në botë, binjaket lindin me një diferencëprej 97 ditësh, mjekët: Është një mrekulli

   Një rast i rrallë lindjeje ka ndodhur në ”Holweide Hospital” Cologne, Gjermani, me dy vajza binjake që kanë lindur me…
   A ishte mbretëresha Nefertiti aliene?!
   Kuriozitete
   15 hours më parë

   A ishte mbretëresha Nefertiti aliene?!

   Neferneferuaten Nefertiti ishte një mbretëreshë egjiptiane dhe bashkëshortja e mbretit Akhenaten, një faraon egjiptian. Nefertiti dhe burri i saj u…
   Quhet ‘Spaghetti’ dhe është një nga kryqëzimet më të ngatërruara në botë
   Kuriozitete
   15 hours më parë

   Quhet ‘Spaghetti’ dhe është një nga kryqëzimet më të ngatërruara në botë

   Një kryqëzim i quajtur, ‘Spaghetti’, është një ndër kryqëzimet më të veçanta të botës, së bashku me disa rrugë hyrëse,…
   Si të argëtoheni duke punuar e të fitoni shuma marramendëse
   Kuriozitete
   3 days më parë

   Si të argëtoheni duke punuar e të fitoni shuma marramendëse

   Jo të gjitha punët janë të mërzitshme… Ka një numër të lartë të punëve argëtuese dhe unike për të mbështetur…
   “Nëse qëndroni miq me ish-in pas ndarjes do të thotë që jeni psikopatë”
   Kuriozitete
   3 days më parë

   “Nëse qëndroni miq me ish-in pas ndarjes do të thotë që jeni psikopatë”

   Nëse gjysma juaj më e mirë i jep fund marrëdhënies suaj me një “shpresoj që të mbetemi miq”, bëni mirë…
   A e dinit se Urani vjen erë vezë?
   Kuriozitete
   3 days më parë

   A e dinit se Urani vjen erë vezë?

   Retë e këtij planeti përmbajnë sulfide hidrogjeni, përbërja që i jep atij erën e vezëve të prishura. Retë e sipërme…
   Back to top button