Kuriozitete

Burri zbulon diçka të habitshme tek gruaja, gjykata nuk i lejon të divorcohen

Një burrë i ka dhënë divorcin gruas pasi ka zbuluar se ajo mbante mjekër e fliste si mashkull.

Personi tha se nuk e kishte parë gruan para ditës së dasmës pasi ajo mbante shami.

Ai tregoi se nuk kishte folur kurrë me të pasi ceremonia e martesës ishte organizuar nga krushqit.

Gruaja të cilës nuk i është bërë publike emri kishte vendosur shami edhe ditën e martesës kështu që burri i saj nuk e kishte parë. “Kur e pashë për herë të parë kishte makeup në fytyrë.

Pasi kalova 7 ditë me të, shkova jashtë qytetit për punë. Kur u ktheva pashë që ajo kishte rritur mjekrën dhe kuptova që zëri i saj i ngjasonte një mashkulli”, është shprehur burri nga India.

Gruaja indiane ka pranuar se qimet në fytyrë dhe zërin si mashkull e ka për shkak të një çrregullimi hormonal.

Ajo deklaroi se burri e ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht dhe se ai po gjen arsye të rreme që të ndahet nga ajo. Gjykata ka refuzuar t’i ndajë çiftin në fjalë duke mos e parë të përshtatshme arsyen e ndarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button