Kuriozitete

Solli në jetë djalin, nëna përfundon me qime në fytyrë: Mu shkatërrua jeta

Një grua, të cilës filluan t’i dilnin qime në fytyrë pas lindjes së fëmijës, më në fund mund të dalë jashtë shtëpisë pa maskë.

33-vjeçarja Svetlana Savchenkova ka dalë në një televizion në Rusi ku tregoi edhe historinë se si përfundoi me qime në fytyrë dhe gjoks.

Svetlana rrëfeu se mjekra që i rritej kishte filluar t’i hapte probleme edhe në martesë, pasi druhej se mos e braktiste burri.

Sipas asaj që tregon ajo vetë, kishte frikë ta linte që ta puthte pasi i ndihej vetja si e shpifur.

Savchenkova e tregoi problemin e saj për miliona shikues dhe tha se rritja e mjekrës – për shkak të një gjendjeje hormonale , i kishte shkatërruar jetën.

Jo vetëm bashkëshortin, por për shkak të mjekrës ajo distancoi edh djalin 7-vjeçar nga vetja.

33-vjeçarja nisi të mbante maskë në fytyrë dhe nuk linte njeri t’i afrohej derisa më në fund, pas një terapie të gjatë, është sërish vetvetja.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close
Back to top button