Lajme

Aksidenti në Kavajë, identifikohet viktima

Pas ngjarjes së rëndë në Kavajë, ku një person ka humbur jetën si pasojë e një përplasje nga një automjet, ka ardhur edhe reagimi i policisë.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18.50, në qendër të qytetit. Mësohet se viktima është një 35-vjeçar, me inicialet S.B.

Rreth orës 18:50, në qendër të qytetit të Kavajës, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin S. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button