Lajme

Durrës, makina përplas dy këmbësorë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në zonën e ish-kënetës në Durrës.

Një makinë ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti, ndërsa policia ka mbërritur menjehërë në vendngjarje dhe ka haur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button