Lajme

I riu nga Fieri nuk e ka prit 2019 sic e kish menduar

Një 30- vjecar është paraqitur mëngjesin e sotëm në spitalin e Fierit, për shkak të një plage të shkaktuar nga një armë zjarri. I riu me inicialet J.S është plagosur në këmbë, por fatmirësisht pa rrezik për jetën.

Nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje,  por dyshohet se ai eshte perfshire ne nje konflikt te ndodhur ne nje lokal ne lagjen “15 Tetori”  te qytetit të Fierit.

Informacion paraprak

Në datën 01.01.2019, rreth orës 05:40, në një lokal në lagjen “15 Tetori” Fier, ka ndodhur një konflikt ku dyshohet se me armë zjarri ka ngelur i dëmtuar lehtë në këmbë shtetasi J.S, 30 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *