Lajme

Kafshët pushtojnë qiellin, imazhe që as nuk i keni imagjinuar t’i shikoni

Të ndërmarrësh një udhëtim turistik tashmë nuk është më vetëm një emocion për të parë vendin që ke planifikuar të vizitosh dhe këtë e ka bërë të mundur një kompani fluturimesh kanadeze e cila ka vendosur t’i surprizojë klientët e saj që në nisje të udhëtimit

Kompania kanadeze për t’i bërë të ndihen edhe më mirë klientët e saj ka krijuar disa versione që të lënë pa fajalë të modelit Embraer E190-E2, me të cilin po “pushton” qiejt”.

Kompania ka zgjedhur të pikturojë mbi këta avion tigra, peshkaqen apo dhe shqiponja. Fotot e këtyre avionëve janë bërë virale në rrjetet sociale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button