Lajme

“Loja e s*ksit shkoi keq”/ 22 vjeçarja humb jetën në hotel, arrestohet i dashuri

Një 22-vjeçare britanike është gjetur e vdekur në një dhomë hoteli në Zvicër.

22-vjeçarja vdiq tragjikisht në një “lojë seksi të shkuar keq”, sipas të dashurit të saj.

Anna Florence Reed u gjet pa jetë në 7 të mëngjesit të martën, sipas njoftimeve lokale të lajmeve.

Sipas dëshmitarëve, nga dhoma e hotelit ku ajo po qëndronte së bashku me të dashurin, janë dëgjuar britma.

I dashuri i saj, një 29-vjeçar identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është arrestuar dhe po përballet me akuzën e “vrasjes paraprake”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button