fbpx
Lajme

Ngjarja e rëndë/ Shqiptari gjendet në qeli i gjakosur pas goditjeve me thikë…

Episodi i ri i egër me një të burgosur shqiptar ka ndodhur sot paradite rreth ores 11.00. Gardianët e burgut e kanë gjetur të gjakosur ne qeli ne godinen e pestë të burgut Koridallo te Athinës. I dënuari shqiptar është goditur me thika në pjesën e pasme te trupit dhe është derguar menjëhere ne spitalin e te burgosurve dhe sipas informacioneve te para ndodhet jashte rrezikut.

Lidhur me këto ngjarrje ambasada jonë në Greqi si gjithmonë i mëson nga media, por më e keqja eshte se ka vite që nuk KA hetuar asnjë ngjarje të tillë, apo vrasje, pasi mungon personeli perkates dhe deshira per te hetuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button