Lajme

Përcillet për në banesën e fundit Anxhelina Petro

Është përcjellë sot për në banesën e fundit, Anxhelina Petro, 29-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj, Aleko Petro. Trupi i 29-vjeçares doli në orën 11:00 nga banesa e nënës së Anxhelinës dhe kortezhi kaloi në këmbë drejt varrezave të Suelasit në dalje të Beratit. Në ceremoninë mortore, ndodhej edhe motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar fotografitë e të motrës.

Anxhelina Petro, 29 vjeçe, nga Berati u vra barbarisht nga babai i saj, Aleko Petro, natën e ndërrimit të viteve në shtëpinë e tij në Korfuz. Pas vrasjes, i ati e groposi vajzën në oborrin pas shtëpisë, ndërkohë që në një rrëfim për mediat greke ai shprehu pendim për ngjarjen e rëndë dhe tha se për të qetësuar shpirtin e vajzës “më varni në mes të Korfuzit

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *