Lajme

Shqiptarja Eleni Foureira publikon bashkëpunimin me Snoop Dogg dhe KAAN

Eleni Foureira sapo ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira ka lançuar këngën e re me titull “Sirens”.

Këtë projekt ajo e solli në bashkëpunim me Snoop Dogg dhe Kaan, ndërsa ia shoqëruan edhe videoklipin.

Tekstin e këngës e shkruan Calvin Cordozar Broadus Jr., KAAN Gülsoy, Fotios Stefos, Annie Lennox dhe David Allen Stewart. Më poshtë mund ta dëgjoni projektin “Sirens” nga Eleni Foureira, Snoop Dogg dhe KAAN.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button