fbpx
Lajme

Tentoi vetëvrasjen në qeli, humb jetën në spital xhaxhai i Arjelës që u qëllua nga i dashuri

Ka humbur jetën sot në Spitalin e Traumës në Tiranë, 38 vjeçari, Bujar Murati, i cili më 13 mars 2019 tentoi vetëvrasjen në qelinë e tij në burgun e Beratit

Murati humbi jetën pas dy javësh në agoni pavarësisht kujdesit shëndetësor.

Murati kishe pësuar vdekje klinike dhe kishe mbërritur në spital në gjendje kome

38 vjeçari, ndërroi jetë sot në orën e para të mëngjesit, ndërsa është përcjellë për në banesën e fundit, në fshatin e lindjes në Lybeshë, të Fierit.

Murati ishte edhe xhaxhai i Arjela Muratit e cila u vra janarin e kaluar pranë QSUT-së në Tiranë, nga i dashuri i saj, i cili edhe ky u vetëvra për të humbur jetën në spitalin e Traumës.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button