fbpx
Lajme

Tiranë/ Bie nga lartesia duke punuar në stadium, punëtori vdes në spital

Një punonjës në një stadium në kryeqytet ka humbur jetën aksidentalisht pasi dyshohet se është rrëzuar nga lartësia.

Viktima është Naim Idrizi, 40-vjeç. Pas aksidentit ai është dërguar me urgjencë në spital ku dhe ka ndërruar jetë disa orë më vonë, duke mos i mbijetuar plagëve të marra.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button