Politike

Pritjes po i vjen fundi, ‘përvishet’ Gjuzi: Gati për ndeshje me ‘Rilindasit’

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi dorëzoi dje formularin e vetëdeklarimit dhe pritet së shpejti të marrë mandatin e deputetit.

Ai është kandidat në listat  e PD në Durrës por duket se ai e ‘ka nisur’ betejën me Rilindjen ende pa u zyrtarizuar si deputet.

 Ai ka postuar një foto i veshur sportiv, para se të luajë kaçeto.

“Gati per ndeshje me ‘rilindasit’ ne mbrotje te demokracise paramentare, ne shtetin shqiptar 107 vjecar si republike e vjeter jo e re….!”, shkruan Gjuzi krah fotos.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button