Politike

Rama shkoi me valixhe “çadër” sot në Shkodër, ja përse përdoret

Fiksimi i pandarë që e shoqëron kudo që vete mund ta godasin i është kthyer aq shumë në makth Ramës, sa ka filluar të imitojë edhe diktatorët në masat e sigurisë që ata marrin kundër një sulmi imagjinar ndaj tyre.

Kështu ka vepruar Rama edhe sot në vizitën në Shkodër, ku ka qenë i shoqëruar jo vetëm nga forca të shumta policie por edhe nga një valixhe çadër, e cila hapet menjëherë sapo dikush kërkon ta sulmojë.

Siç shikohet edhe në videon e mëposhtme, valixhen e mban me vetë një nga truprojat e Ramës.

Është e njëjta valixhe që mbajnë edhe shoqëruesit e diktatorit koreano-verior Kim Jong-un dhe Presidentit serb Aleksandër Vuçiç.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button