Showbiz

Aktorja e famshme na tregon se mosha është thjesht një numër (Foto)

Një nga aktoret më të famshme na ka treguar se mosha ka pak rëndësi dhe se pavarësisht viteve mund të vazhdojmë të dukemi seksi.

Bëhet fjala për Nicole Kidman, e cila edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe 51 vjeç vijon të ketë një super trup e mund të sfidoj pa frikë një vajzë 30-vjeçare. Kidman u fotografua në plazhet e Sidney për Krishtlindje, ku ajo po shijonte pushimet me bashkëshortin e saj Keith Urban dhe vajzat Sunday Rose, 10 vjeçe dhe Faith Margaret, 8 vjeç. Edhe pse gëzon një trup të mirë, Nicole kujdeset shumë për lëkurën. Gjatë ditëve para diellit, ajo mbante syze dhe kapele për të mbrojtur fytyrën nga rrezet e forta të diellit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button