fbpx
Showbiz

Bes Kallaku blen dhu ratën e shtrenjtë për Ajkën, Arbana Osmani i bën komentin epik (Foto)

Bes Kallaku pak ditë më parë festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tij, Ajkës. Ai ndau në rrjete sociale dhe dhuratën e veçantë që kishin vendosur t’i bënin të bijës në këtë ditë të veçantë, një qen.

Qeni i përket races Weimaraner dhe ka një pamje të veçantë. Në ngjyrë hiri dhe me veshë të mëdhenj, Icon Style mësoi se ky qen ka kushtuar plot 1500 euro.

Por, Arbana Osmani nuk ka nguruar të lërë komentin epik poshtë fotos së postuar nga aktori i humorit.

“Po pse mirë e keni ski fterin,”- i shkruan Arbana Osmani.

Siç dihet, kënga e Bes Kallakut “Skifterja ime” u bë hit dhe kjo fjalë përdorej gjërësisht kur bëhej fjalë për aktorin e humorit. Pas komentit të moderatores edhe përgjigja e Besit nuk mbetet pas.

“Kisha edhe nje uj k si opsion, dhuratë nga Puka, por zgjodhëm qenin,”- shkruan aktori i humorit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button