fbpx
Showbiz

Daniel Craig dëmtohet gjatë xhirimeve, pezullohet James Bond

Prodhimi për filmin e ardhshëm të James Bond thuhet se është pezulluar pasi Daniel Craig ka plagosur kyçin e këmbës.

Aktori anglez, 51 vjeç, thuhet se ka lënduar veten ndërsa filmonte filmin e ardhshëm – aktualisht i quajtur Bond 25 – në Xhamajka.

Sipas The Sun, filmimi në Pineëood Studios në Londër, i cili ishte planifikuar për këtë fundjavë, është anuluar.

Një burim i tha botimit: ‘Ai ishte duke u vrapuar gjatë xhirimeve kur ai u rrëshqit dhe u rrëzua mjaft i çuditshëm, shkruan Mail Online.

“Ai ishte shumë i dhembshëm dhe po ankoheshin për kyçin e këmbës.

“Siç do të prisni, ai ishte gjithashtu shumë i zemëruar që kishte ndodhur. Hodhi xhaketën e tij në terren në frustrimin absolute”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button