fbpx
Showbiz

Dua Lipa gjen të dashur të ri, dalin pamjet romantike

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i dha fund romancës së saj me të dashurin e shumë kohëve Isac Carew. Vetëm pak kohë pas fundit të romancës, Dua ka filluar një lidhje të re. Në tabloidet britanike dhe amerikane shkruhej se këngëtarja me origjinë shqiptare kishte nisur një lidhje tjetër me vëllain e motrave Hadid, Anwar.

Ata të dy kanë qëndruar të heshtur në lidhje me këtë çështje, por fotot e publikuara së fundmi në media flasin shumë. Ditën e djeshme ata të dy kanë qenë të pranishëm në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park” në Londër dhe janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Anwar shfaqej duke përqafuar Duan, ndërsa këngëtarja dukej shumë e lumtur në krahët e tij. Ende çifti nuk ka folur për të pranuar lidhjen. 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button