Showbiz

E dashura e Cristiano Ronaldos arrin rekord të pëlqimeve në FOTOT me bikini të kuq, mos i humbni

Mjafton një palë bikini të kuqe për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban një profil të ulët, ka ditur t’i bëjë për vete ndjekësit falë stilit të saj, duke arritur në kuotën e 9.8 milionë dhe tërhequr rreth vetes shumë brande në modës.

E fundit është pikërisht Yamamay, e cila e ka zgjedhur si përfaqësuese për fushatën SS19.

Fotoja e parë me Essential Two Pieces Scarlet, ka tejkaluar një milion ‘like’ në vetëm disa orë. Merita, kuptohet, është hijeshisë së modeles argjentinase, fytyrën e saj magnetike dhe trupin e mirë.

Georgina Rodriguez thjesht e interpreton veten: një grua e pavarur në mendime si në mënyrën e kuptimit të stilit, një grua e lirë të jetë sensuale në mënyrën e vet.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në tabela.

Për tani le të jemi të kënaqur me këto imazhe të vjedhura prapa skenës …

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button