Showbiz

Ermal Mamaqi kërkon dado në Instagram, një zgjidhje për të gjitha zonjat e papuna

Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashur për ekranin shqiptar, fillimisht për humorin që ka por dhe për mënyrën se si Mamaqi moderon emisionin e tij.

Së fundmi Ermali ka habitur me një postim të bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar duket se Mamaqi është duke kërkuar një dado. Ende nuk dihet nëse moderatori e kërkon dadon për fëmijët e tij, dhe kjo ngelet për t’u konfirmuar.

Mesa duket Mamaqi e ka parë si një formë te mire kërkimin e daos ne Instagram.

Ndërkohë që në foton e postur ishin të gjitha kriteret e sqaruara dhe në fund një numër kontakti.

Mesaduket, për të gjithë ju zonja që jeni 35-50 vjeç dhe doni të punoni në famijen e Mamaqit, tashmë ju ka ardhur mundësia.

Famijla e Mamaqit tashë është thuajse e plotësuar, teksa së fundmi bashkshortja e tij solli mnë jetë dhe vajzën e vogël.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button