Showbiz

Kishin paralajmëruar se do fejoheshin, çifti i njohur i jep fund lidhjes 2-vjeçare

Këngëtari Chris Martin 42-vjeç dhe aktorja Grey Dakota Johnson 29-vjeçe i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2 vjeçarë për të cilën kishin paralajmëruar se do ta zyrtarizonin me fejsë.

Chris, 42 vjeç, u ka thënë miqve se ai është përsëri beqar pasi marrëdhënia përfundoi muajin e kaluar për shkak se nuk ka shkuar siç duhet. Ndarja e tyre vjen vetëm disa muaj pasi artistët e njohur kishin paralajmëruar fejesën e tyre.

Një mik tha për “The Sun”: “Chris dhe Dakota ishin shumë të afërt dhe gjithnjë dukeshin shumë të lumtur së bashku. Ishte folur për angazhimin, por tani ai thotë se ata kanë shkuar në rrugët e tyre të veçanta, gjë që ka ardhur si një surprizë e vërtetë për të gjithë”.

Chris dhe Dakota janë parë për herë të fundit në publik në restorantin e Los Angeles, Sushi Park në nëntor  të vitit të kaluar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button