Showbiz

“Kjo mashtruesja, hajdutja”, ish-banori i ‘Big Brother’ akuzon Arbana Osmanin: Pasi dola erdhi më…

Spektakli ‘Big Brother’ ka qenë një nga programet më të ndjekura në ekranet shqiptare ku shumë konurentë që morën pjesë ndër vite u bënë prsonazhe  të njohur.

Një ndër ta është edhe Klodi, i cili për herë të parë në Shqipëri, pranoi orientimin e tij homoseksual.

Me kalimin e viteve dalin në pah edhe marrëdhëniet që jënë krijuar nga ai spektakël dhe mesa duket Klodi nuk i ka raportet e mira me moderatoren e asaj kohe Arbana Osmanin. Ai ka lënë në faqen e Top Channel një komentjo të zakonshëm.

‘Kjo vajzë (Arbana). Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi’, pati deklaruar Çelaj, shkruan Prive.

Kujtojmë se në vitin 2012 Arbana kishte deklaruar se Klodi është përsoni më antipatik për të ndër edicionet e Big-ut.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button