fbpx
Showbiz

Ky është ushtrimi që po dobëson Meghan Markle pas lindjes

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, është bërë nënë sëfundmi dhe ende nuk është ambientuar me jetën e re.

Por edhe pse ka impenjime të shumta, si me fëmijën, edhe me jetën e saj mbretërore, dukesha gjen kohën të kujdeset për vete.

Ajo duhet të kthehet në formë të mirë trupore dhe të fitojë pamjen që kishte para se të ngelte shtatzënë me të voglin që sapo ka ardhur në jetë.

Sipas ekspertëve, ish-aktorja nuk ka nisur ende palestrën për të humbur kilogramët e tepërt, por është duke u marrë me diçka tjetër, e cila po rezulton mjaft efektive.

Ajo që bën dukesha e Sussex është joga.

Dashuria e Meghan për joga është e ngjizur nga nëna e saj Doria, e cila është dhe instruktore joge. Thuhet se joga pas lindjes i bën shumë mirë shëndetit të një nëne të re.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button