Showbiz

Lori Hoxha e thotë troç, zbulon se çfarë do nga një mashkull

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari prej disa kohësh janë vënë në qendër të mediave rozë, pasi përflitet se ata mund të jenë ndarë.

Ansnjëri prej tyre nuk ka reaguar për këtë, por dyshimet u shtuan se çifti mund t’i kishte dhënë fund lidhjes pasi ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në Instagram.

Së fundmi Lori e ka thënë troç se çfarë kërkon nga një mashkull.

Lori ka publikuar një foto të një kokteji në formë zemre deh krahas saj ka shkruar:

Kur ai të pyet çfarë do prej tij?”

Mesa duket Lori kërkon që një mashkull t’i falë zemrën.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button