Showbiz

Merr jetën e saj modelja që mori pjesë në klipin e këngëtarit shqiptar (Video)

Një nga bukuroshet që mori pjesë në klipin e fundit të këngëtarit shqiptar, i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë. Bëhet fjala për kaçurrelen bukuroshe që mori pjesë në videolkipin e këngës “Qikita” të reperit të njohur, Majk. Mësohet se modelja afrikano-serbe, e quajtur Marija Çurçiç ka kryer vetëvrasje më 11 nëntor të 2018-s.

Media serbe “telegraf.rs” shkruan se, bukuroshja 25-vjecare kishte pasur një gjende të rëndë mendore, por se deri më tani nuk është gjetur asnjë provë që të vërtetoj se vetëvrasjen e ka kryes si pasoj e depresionit. Gjithashtu mësohet se Marija u gjet e vdekur në apartamentin e saj, ku jetonte me qira në Beograd. Ajo kishte hipur sipër një karrige dhe u var me litar.  Marija kishte studiuar për Marrëdhënie me Publikun, ajo ishte gazetare dhe specialiste e PR-së. Kujtojmë se Majk e publikoi klipin më 30 nëntor dhe është më se e dukshme se, realizimi i tij është bërë muaj më parë, kur temperaturat ishin të larta.

Image result for Marija Çurçiç

Related image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button