Showbiz

Miliarderi iranian tha se ajo ishte fanse e tij/ Habit me deklaratën për të Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina së fundmi gjatë një interviste ka folur në lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhani, ish-të dashurin e Morena Tarakut

Fotoja në të cilën këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ishte me miliarderin iranian Sasha Sobhani bëri goxha bujë në media disa kohë më parë.

Pas kësaj fotoje nisi të përflitej se midis tyre kishte një marrëdhënie. Pas kësaj këngëtarja shqiptare i prishi marrëdhëniet shoqërore që kishte me miliarderin iranian, pasi ky i fundit u shpreh se Fjolla Morina kishte qenë vetëm një fanse.

Ndërsa në një interviste në emisionin ‘’Rudina’’, ajo e ka cilësuar atë si një copë m*ti.

Kujtojmë këtu se Morena Taraku ka thënë pas ndarjes se ish-i dashuri i saj miliarderin iranian Sasha Sobhani ishte gay.

Të gjithë prisnin një martesë të mundshme midis Morenës dhe miliarderit iranian, por kjo nuk ndodhi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button