Showbiz

Moderatorja shumë e kënaqur me ndryshimin drastik në pamje (Video)

Roza Lati nuk e ka problem të jetë vetja e saj dhe të bejë realitet çdo dëshirë sado e çmendur mund të duket ajo.

Moderatorja e ‘Why Not’ ka ndryshuar totalisht ngjyrën e flokëve dhe pse kjo zgjedhje ishte e momentit të fundit.

Vetë Roza na ka njohur me look-un e saj të ri, duke shkruar se është shumë e kënaqur me këtë ndryshim dhe se e bëri në radhë të parë për të kënaqur veten pastaj të tjerët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button