fbpx
Showbiz

“Na kapi budallallëku”, Rudina Magjistari bënë gafën e radhës ‘humb kontrollin’ në emision

Pasditen e sotme i ftuar në emisionin “Rudina”  ishte Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Moderatorja e emisionit Rudina I ka dalë situate nga kontrolli duke mos ndaluar dot së qeshuri, së bashku dhe me Albertin.

Gjithçka ka nisuar nga një ngatërresë e Albert Dumanit, duke mos ndaluar dot së qeshuri.

Dumani po fliste për udhëtimin e tij në Indi, dhe u ngatërrua teksa thoshte: “Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…”

Kaq mjaftoi që Rudina të niste të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë edhe ristartojmë!”- tha moderatorja dhe më pas intervista vijoi si normalisht.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button