Showbiz

Nga zonja e parë te Rudina Hajdari, si u shfaqën vip-at në ballon vjeneze

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Tiranë balloja vjeneze e organizuar nga ana e ambasadës së Austrisë.

Në këtë event të përvitshëm, kanë qenë të ftuar emra të njohur të politikës dhe të ekranit, ku nuk ka munguar as presidenti Meta, i cili shoqërohej nga vajza e tij Era.

Po ashtu mjaft elegrante është shfaqur dhe Rudina Hajdari, së bashku më të vëllanë e saj Kirin. Edhe pse është përfolur se mes tyre ka pasur përplasje sa i takon qëndrimeve politike, pjesëmarrja në evente duket se vijon si normalisht.

Jo pak herë Rudina është përfolur edhe si liderja e re e opozitës parlamentare, me PD-në dhe LSI-në që kanë djegur mandatet.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button