Showbiz

Nuk e mbajnë nervat/ Aurela Gaçe sfidon ndjekësin, që i tregon sa lekë ka: “Hajde puno për mua…”

Aurela Gaçe njihet si një nga personazhet që gjithmonë gjërat i thotë në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Energjia e saj e papërmbajtshme në skenë dhe muzika, që gjithmonë përcjell pozitivitet, padyshim e ka kthyer në të preferuarën tonë.

Së fundmi, këngëtarja ka filluar t’i japë disa leksione edhe ndjekësve në “Instagram-in” e saj.

Ndërsa ndodhet për koncertet në Amerikë, Aurela postoi një video, ku thoshte datat dhe vendet ku mund ta ndjekin të gjithë shqiptarët që jetojnë atje.

Por një prej ndjekësve nga videoja iu duk sikur ishte e pirë dhe përgjigja që i ktheu Aurela ishte kjo:

Image

Një tjetër ndjekës i koment sesa shumë para ka arritur që të bëjë këngëtarja me koncerte, përmes shprehjes “leku letër” dhe Aurela me ironi e sfidoi të punonte për të si kontabilist:

Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button