fbpx
Showbiz

Olsi Bylyku fotografohet duke hequr pantallonat ne mes te rruges, por i ndodh e papritura (Video)

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme gazmore. Një të tillë ka publikuar edhe së fundmi ku shihet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, për të veshur një palë të tjera.

Por teksa ai ishte duke u ndërruar, makina ku ai ishte niset të ecë dhe Olsi vrapon pas saj me pantallona në dorë, ndërkohë që lë pas atletet. ‘Mir qe nuk me shtiu na njoni per larask…’, shkruan aktori me shaka krahas pamjeve. Kjo video me siguri ju ka bërë ‘të mbani barkun me duar’

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button