Showbiz

Pas komentit diskriminues të Ermalit, reagon Olti Curri: Foli suedezi bardhosh

Menaxheri i njohur Faton Shoshi  ka publikuar një foto me këshilltarin dhe ndihmësin personal të presidentit të Gambias,, ku shkruan : Takim i madh me Këshilltarin dhe Ndihmën Personale të Presidentit të Gambia. Gjërat e reja të mira po vijnë së shpejti në Gambia! 

Mirëpo nga ana tjertër ka qenë  këngëtari  Ermal fejzullahu, i cili ka komentuar në foto duke thënë se nuk merret vesh se çfarë është duke iu referuar ngjyrës së lëkurës të këshilltarit.

Por, duket se ky koment nuk i ka pëlqyer aspak blogerit të njohur, Olti Curri, i cili shprehet se Ermal Fejzullahu bën batutë për ngjyrën e errët të lëkurës së dikujt tjetër.

Postimi i plotë:

“Ça po me shohin syte

Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykalter Sabri Fejzullahu, ben batute per ngjyren e erret te lekures dikujt !!!

Tani do filloj edhe une te komentoj @xumallushin : bol…”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button