Showbiz

Pasi tha që do martohet së shpejti, Jonida Vokshi ndan me të gjithë një tjetër lajm të bukur

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi  para pak ditësh deklaroi në emisionin “Xing me Ermalin” se ka plane të afërta për martesë me mashkullin që i ka vjedhur zemrën, aktorin dhe producentin Besnik Krapi.

Mirëpo ditën e sotme Jonida ka ndarë me të gjithë një tjetër lajm të bukur për të cilin ajo është shprehur se ndihet e lumtur.

Përmes një postimi në Instagram bukuroshja  ka njoftuar se për të tretën herë radhazi do të moderojë Festivalin ndërkombëtar të filmit që mbahet në Prishtinë, PriFest.

Ky i fundit do organizohet mes datave 16-22 korrik…

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button