Showbiz

Pasi u shfaq duke kënduar e kërcyer në ‘club’, Arbana Osmani merr vendimin drastik

Qarkullon prej ditësh lajmi se moderatorja Arbana Osmani është ndarë nga bashkëshorti i saj pas një lidhjeje martesore 16 vjecare, e madje thuhet se ai është larguar fare nga Shqipëria, duke marrë rrugën e gjatë të Amerikës!! Arbana vetë ka preferuar të mos reagojë ndaj këtyre pretendimeve, e as ndaj kritikave që i janë bërë për emisonin.

Dhe së fundmi Arbana është dukur për “7 palë qejfe” pasi është shfaqur duke kënduar e kërcyer në ditëlindjen e njërës prej prej bashkëpunëtoreve të veta, shkruan IN.

E sigurisht këto pamje ishin pjesë e lajmeve në të gjitha portalet e ndryshme. Mirëpo Arbana nuk i mbajti shumë në instastoryn e saj dhe i fshiu pa kaluar ende 24 orë. Pse vallë?

banna.jpg

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button