fbpx
Showbiz

‘Po gjoksin ku e le’, Emina Cunmulaj i kthehet ndjekëses: Ekam lënë në avionin privat

Modelja e njohur me origjinë shqiptare , Emina Cunmulaj, është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një fotografi nga udhëtimi me avion privat drejt Neë Jersey-t.

Emina duket  elegante si gjithmonë, dhe e veshur shumë thjeshtë ndërsa mban një çantë në kuqe.

E teksa kjo pozë ka marrë mijëra pëlqime e qindra komente pozitive, sigurisht që nuk kanë munguar kritikat.

Një ndjekëse i ka bërë Eminës një koment rreth gjoksit të saj.

“Po gjoksin ku e le?”, i ka komentuar ndjeksja në foto.

Ndërkohë që përgjigja e Eminës ka qënë shumë më epike teksa shprehet se e ka lënë në avionin privat.

“Aty në aeroplan privat e kam lënë. Mos u bë merak motra se ai gjoks ka ushqyer dy fëmijë!”, i kthehet Emina, e cila është mjaft e drejtpërdrejtë me ndjekëset e saj.

Një tjetër koment i po kësaj natyre i ka ardhur para disa kohësh në profiling e saj Eminës, teksa kishte postuar një foto nga pishina. Mesa duket fansat paskan një ‘problem’ të madh me gjoksin e vogël të Emina Cunmulaj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button