fbpx
Showbiz

Rita Ora mahnit me pamjen, fustani i bardhë dhe varse diamanti

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo ka veshur një fustan të bardhë të shkurtër ku në pah janë linjat perfekte dhe elegante.

Flokët bjonde me stil dhe varësja si diamant, gjithashtu kanë tërhequr shumë vëmëndjen e ndjekësve. Shikoni fotot e mëposhtme:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button