fbpx
Showbiz

Rita Ora publikon foton teksa pozon para avionin privat/ Vëmendjen e merr komenti epik i nënës së saj

Rita Ora është një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të përfolura në të gjithë botën.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar e veshur me një kostum para avionit të saj privat.

Këtë foto këngëtarja e ka postuar edhe në profilin e saj në Instagram.

Por gjithë vëmendjen më pas e ka marrë nëna e këngëtares, prej një komenti që ka bërë.

Nëna e këngëtares, Vera Ora ka shkruar:

“Ndalo Rita, harrove të lash enët këtë mëngjes.”

Kujtojmë këtu se këngëtarja e ka treguar mjaft hapur se është me orgjinë shqiptare. E madje ka thënë se ndihet edhe mjaft krenare për këtë gjë.

Rita u ka blerë prindërve të saj edhe një super vilë luksoze në Prishtinë kohët e fundit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button