Showbiz

Sa një makinë, ja sa kushton xhupi i Marina Vjollcës (Foto)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari Selimi, po shijojnë pushimet në Los Angeles. Çifti i njohur njihet për jetën luksoze dhe udhëtimet e shumta që bëjnë. Po ashtu edhe veshjet janë me të markave të shtrenjta. Gjatë pushimeve të tyre të fundit në Los Angeles, ajo çfarë na e ka tërhequr vëmendjen është xhupi blu i Marinës.

Faqja “What they wearin” në Instagram, ka zbuluar se ky xhup i markës Gucci kushton plot 6845€. Marina ka qëndruar tek po e njëjta markë edhe për syzet të cilat kushtojnë edhe ato plot 750 euro. Në total xhupi dhe syzet kushtojnë 7595 euro. Kushton kaq makina juaj?

Xhupi

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button