fbpx
Showbiz

Shyhrete Beluli flet për herë të parë për fitimet e saja nga muzika

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore.

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.

Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku bashkë me Leartën folën për duetin e tyre kushtuar Nexhmije Pagarushës.

Shyhretja dhe se muzikën e ka pasion dhe ka të ardhura të mira nga ky profesion, por jo aq sa mendojnë të tjerët dhe se me rëndësi për të është harmonia familjare.

“Falë Zotit kemi edhe të ardhura të mira prej këngës, jo aq sa mendojnë njerëzit, por për një jetë mesatare normale. Nuk mendoj asnjëherë për pasuri se kam dëshirë që së pari të kem një familje të shëndoshë e të jemi mirë me shëndetin, se pasuria nuk ka skaj. Nuk kërkoj të kem shumë, kërkoj të kem harmoni në familje e kjo është në rend të parë. Për të tjerat, çfarë të sjellë Zoti, janë të mirëseardhura”, tha ajo.

Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button