Showbiz

U tha se ishte shtatëzënë, e irri tuar nuk përmbahet më këngëtarja e njohur shqiptare: Nga p*rdhët tuaja e…

Big Mama është një nga ato këngëtare që nuk ka patur asnjëherë kompleks të flasë dhe ka qenë gjithmonë e drejtpërdrejtë.

Së fundmi në disa media është publikuar lajmi se këngëtarja është shtatzënë dhe në lidhje me këtë ka reaguar ashpër Big Mama.

Në një postim në Instastory, ajo mohon të jetë shtatzënë, ndërsa thotë se nëse do të ishte do ta tregonte pa problem.

‘P*rdhtale të nderuar, ju njoftoj se barkun e kam të fryer nga p*rdhat e juaja, se me qenë shtatëzënë nuk është diçka jo normale por do e publikoja së bashku me dashamirët e mi. Shumë bre debila jeni shum, mjer populli jon çka ju lexon’, shkruan Big Mama e irrituar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button