Sport

Juventusi ka gati transferimet për verë, synon treshen e Real Madridit

Skuadra e Juventusit ka shënjestruar transferimet për afatin kalimtar të verës.
Nga raportimet e Tuttosport, thuhet se drejtuesit e klubit kanë tri objektiva para vetes.
‘’Zonja e vjetër’’ është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të treshes nga Real Madridi, Isco, Marcelo dhe James Rodriguez, me këtë të fundit që aktualisht është i huazuar te skuadra gjermane, Bayern Munich.
Gjithashtu është raportuar se nëse Marcelo vjen atëherë Alex Sandro sipas të gjitha gjasave do të largohet nga kampioni italian.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button