Bota

Gjesti heroik/ Presidenti futet në det të shpëtojë vajzat (Video)

Presidenti portugez Marcelo Rebelo de Sousa ndihmoi dy gra të cilat rrezikoheshin të mbyteshin kur kajaku i tyre u përmbys në plazhin Praia do Alvor. Ngjarja u regjistrua të shtunën. Presidenti 71 vjeçar u fotografua teksa po u afrohej dy grave të cilat rrezikuan të mbyteshin në det.

Presidenti ishte me pushime në plazhin Praia do Alvor për të promovuar turizmin
Kamerat filmuan momentin kur presidenti u fut në det për të shpëtuar dy gratë dhe më pas një tjetër person i shkoi në ndihmë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: