Bota

Momenti kur 17-vjeçarja e vjedh avionin dhe fillon ta drejtojë atë (Video)

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin tronditës kur një 17-vjeçare në aeroportin e Kalifornisë rrëmben një avion privat dhe e nget në një gardh, përpara se të arrestohet. E reja e pa idientifikuar u arrestua pasi dyshohej se dëmtoi një gardh dhe vodhi avionin ‘King Air 200’.

Policia e Aeroportit Yosemite Fresno thanë se ata morën një telefonatë urgjente në lidhje me vjedhjen, së cilës iu përgjigjen në ora 7.30 të mëngjesit. Policia tha se e reja u gjet e ulur brenda në kabinë, me vendosur kufjet e pilotit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: