Bota

Nis takimi Rama-Macron në Paris

Nis takimi i Presidentit të Francës, Emmanuel Macron me kryeministrin Edi Rama në Paris. Pas takimit dypalësh Presidenti Macron dhe kryeministri Rama do të drekojnë në Pallatin Elysee.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: