Bota

Sekondat e fundit… Punonjësi i hekurudhës vrapon të shpëtojë fëmijën nga treni

Një moment i pabesueshëm, ankthi dhe paniku por dhe aq heroizmi është filmuar nga kamerat e sigurisë. Një punonjës i hekurudhës ka arritur të shpëtojë nga vdekja një fëmijë të vogël I cili ishte rrëzuar në shinat e trenit në Indi.

Fëmija I moshës 6 vjeç ishte shkëputur nga e ëma dhe po përpiqej të hipte në platformë por ishte e lartë. Në këtë moment punonjësi, Mayur Shelke vrapon të shpëtojë atë. Ngjarja u shënua të hënën në njê nga stacionet hekurudhore të Indisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close