fbpx
Covid-19

E trishtë, koronavirusi i merr jetën gazetarit fierak

Një gazetar dhe komentator sportiv i qytetit të Fierit, Mikel Mbriçaj ka ndërruar jetë prej COVID-19. Mbriçaj ushtronte profesionin e tij në Fier dhe është shuar në moshën 62-vjeçare pikërisht pasi u infektua nga virusi.

Ai ishte i angazhuar në fushën e sportit dhe i mirënjohur nga komuniteti fierak teksa nuk kanë munguar as mesazhet e ngushëllimi nga miqtë e tij të afërt apo ata që e njihnin. Lajmi për humbjen e gazetarit konfirmohet në rrjetet sociale nga miqtë e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button