Covid-19

I prekur nga Covid, ndahet nga jeta në moshën 54 vjeçare efektivi i policisë në Kavajë

Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare efektivi i Policisë Harun Hasa. Lajmi u transmetua nga faqja në “Facebook” e qytetit të Kavajës. Faqja e qytetit Kavajë shpreh ngushëllime ndaj familjes dhe miqve për ndarjen nga jeta të policit Hasa.

Numri i vdekjeve shkaktuara nga Covid-19 vazhdon të jetë i lartë ne  Shqipëri, ndonëse numri i të prekurve në 24 orë ka pësuar një ulje të lehtë. Në 24 orët e fundit u raportuan 16 viktima dhe 602 të infektuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close