fbpx
Covid-19

Këngëtari shqiptar infektohet me koronavirus, mesazh të fortë nga spitali

Këngëtari i njohur Valton Krasniqi ka zbuluar se është infektuar me koronavirus. Artisti ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi, ku shihet i shtrirë në spital, ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh ndaj të gjithëve për të treguar sa më shumë kujdes.

Krasniqi thotë se nuk ka besuar kurrë më parë në ekzistencën e virusit, derisa e provoi tek vetja e tij. Ndërkohë, Valtoni nuk ka sqaruarmë tej se si paraqitet gjendja e tij shëndetetësore.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga Covid-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Kini kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”, shkruan Krasniqi. xh.d/abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button