Covid-19

Vijnë në Shqipëri 10 mijë vaksina ruse Sputnik V, dhuratë e princit arab

Rreth 10 mijë vaksina kanë ardhur në Rinas si dhuratë e Princit të Kurorës së Emirateve të Bashkuara Arabe, Muhammed Bin. Nderkohë që priten të vijnë dhe vaksina të tjera.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: